Taśmy Kaczyńskiego

#TaśmyKaczyńskiego pokazują prawdę o Jarosławie Kaczyńskim Upada jego mit jako człowieka skromnego i uczciwego Pokazuje, że wybory chce wygrywać tylko dla realizacji swoich interesów
alt
 
 

Zatrzymany Bartłomiej M.

Bartłomiej M., zatrzymany przez CBA za powoływanie się na wpływy i czerpanie z tego korzyści majątkowych, był drugą osobą w MON po Macierewiczu i przez 3 lata był pod parasolem ochronnym państwa PiS. Ws. jego działań składaliśmy do Prokuratury ponad 10 zawiadomień.

➡️PiS wpuściło korupcję i patologię do kluczowych instytucji państwa zajmujących się bezpieczeństwem i finansami Polaków. Korupcyjne układy władzy PiS przyjęły już takie rozmiary, że nie potrafią dłużej zamieść wszystkiego pod dywantakie rozmiary, że nie potrafią dłużej zamieść wszystkiego pod dywan.alt

 

TVP czyli TV Partyjna

TVP czyli TV Partyjna
Pod rządami PiS telewizja publiczna stała się narzędziem partyjnej propagandy i politycznej nagonki. Nienawiść, pogarda i ataki płynące z mediów publicznych, zagrażają poczuciu bezpieczeństwa Polaków.Dlatego nie oglądamy i nie chodzimy do #TVPiS, dopóki nie zostanie odwołany obecny zarząd, ustanowiona społeczna kontrola oraz przywrócone rzetelność dziennikarska i pluralizm.

alt

 

Spotkanie Klubu Obywatelskiego

apraszamy na spotkanie Klubu Obywatelskiego w Szczecinie z dr hab. Marcinem Matczakiem oraz Posłem Bartoszem Arłukowiczem. Tematem spotkania będzie: "Mowa nienawiści. Gdzie są granice?

alt"

 
Strona 4 z 480