Stanisław Gawłowski w "Rozmowach pod krawatem".

Przewodniczący zachodniopomorskiej Platformy Obywatelskiej i wiceminister środowiska Stanisław Gawłowski był gościem programu "Rozmowy pod krawatem" w Polskim Radiu Szczecin. Stanisław Gawłowski komentował między innymi weekendowy artykuł w Rzeczpospolitej poświęcony posłowi Nitrasowi, fakt wynajęcia przez zachodniopomorski Urząd Marszałkowski powierzchni biurowych od firmy, w której zarządzie zasiadała posłanka PO Renata Zaremba, przyczynach zmian w zarządzie regionu partii oraz zmianach w ustawie medialnej odnoszących się do regionalnych rozgłośni radiowych.
Stanisław Gawłowski: Źle ocenia fakt wynajęcia przez zachodniopomorski Urząd Marszałkowski powierzchni biurowych od firmy, w której zarządzie zasiadała posłanka PO Renata Zaremba. To dobrze, że sprawą zajmie się prokuratura. Rozmawiałem o tym z marszałkiem Husejko i usłyszałem, że jutro sprawą zajmie się zarząd województwa i zostaną wyciągnięte konsekwencje w stosunku do osób, które prowadziły proces.
Zapraszamy do wysłuchania całości rozmowy w programie "Rozmowy pod krawatem" (07/10/2008). Czas - 17 min.

 

Spotkanie z Posłem Januszem Palikotem

30 czerwca 2008 roku gościł w Koszalinie, na zaproszenie Posła Stanisława Gawłowskiego, Janusz Palikot - Poseł na Sejm RP, przewodniczący Komisji Przyjazne Państwo.

Po konferencji prasowej odbyło się spotkanie z mieszkańcami Koszalina i okolic - zorganizowane spotkanie zainaugurowało akcję mającą na celu zniesienie absurdów prawnych, przepisów i bubli biurokratycznych, z którymi na codzień spotykają się polscy przedsiębiorcy oraz zwykli obywatele.

 
Strona 480 z 480