Honory, odznaczenia

Medal Prezydenta Miasta Lublin

altW dniu marcu 2013 r. Prezydent Miasta Lublin, w uznaniu zasług wniesionych na rzecz rozwoju Miasta z podziekowaniem za doskonałą współpracę z samorządem oraz za zaangażowanie w powstanie Portu Lotniczego Lublin SA, uhonorował Stanisława Gawłowskiego Medalem Prezydenta Miasta Lublin.

Więcej…
 

ZASŁUZONY DLA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

altW dniu 12 marca 2013 r. Zarząd Województwa Lubelskiego, w uznaniu zasług i podziękowaniu za współpracę, nadał Stanisławowi Gawłowskiemu Odznakę Honorową "ZASŁUŻONY DLA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO"

Więcej…
 

Honorowy Obywatel Miasta Brzeg.

altW dniu 28 listopada 2012 r. Stanisław Gawłowski, z rąk  Przewodniczącego Rady Miejskiej Mariusza Grochowskiego i Burmistrza Brzegu Wojciecha Huczyńskiego, w uznaniu zasług dla brzeskiej społeczności otrzymał tytuł „Honorowego Obywatela Brzegu, który przyznała muRada Miejska Brzegu.

Więcej…
 

Podziękowanie od KWPSP Szczecin

13 lutego 2012 r. w Sali Rycerskiej Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie odbyła się narada roczna podsumowująca działalność jednostek organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej Pomorza Zachodniego za rok 2011, na której podziękowano Stanisławowi Gawłowskiemu Sekretarzowi Stanu w Ministerstwie Środowiska za zaangażowanie i pomoc w doposażaniu w sprzęt pożarniczy jednostek Państwowej Straży Pożarnej województwa zachodniopomorskiego w roku 2011.

Więcej…
 
Strona 1 z 9